Obszary działalności
 • Telekomunikacja   ( 0 artykułów )
 • Multimedia   ( 0 artykułów )
 • Internet   ( 0 artykułów )
 • Administracja i serwis   ( 0 artykułów )
 • Aplikacje księgowe i zarządzania zasobami ludzkimi   ( 0 artykułów )

  MARPUR stworzył aplikację pStocznia służącej do zarządzania zasobami ludzkimi pracowników przyjeżdżających do pracy w Polsce z innych krajów.  Jest to aplikacja internetowa i zapewnia dostęp do danych o pracownikach z dowolnego miejsca na świecie pod warunkiem połączenia z siecią WWW.

  Tradycyjną aplikacją jest z kolei kompletny program księgowy do obsługi pracowników wyjeżdżających do pracy w Norwegii (płace i podatki wyliczane według zasad księgowości norweskiej, składanie dokumentów na formularzach zgodnych z wymogami norweskich urzędów skarbowych). Tu jesteśmy twórcami fragmentów kodu związanych z obliczaniem podatków, urlopów i wypłat.

 • Programowanie   ( 0 artykułów )
 • Mapy drogowe i plany miast   ( 1 Artykuł )

  Nasza firma brała udział w opracowaniu map drogowych poprzez wektoryzację różnych materiałów źródłowych, między innymi; map topograficznych, dokładnych planów miast, jak również zdjęć lotniczych. Podczas procesy tworzenia baz danych musieliśmy zbierać dane w różnych układach współrzędnych, transformując je na wymagane (lokalne lub globalne - WGS). We wszystkich projektach dane po wektoryzacji zostały poddane kodowaniu i atrybutowaniu takimi informacjami jak: typ drogi, nazwa ulicy, ograniczenia ruchu i skrętu, zakresy adresowe itd.
  W niektórych opracowaniach wymagane były wywiady terenowe w celu weryfikacji opracowanej bazy danych z rzeczywistą sytuacją w terenie i do opisania szczególnie trudnych węzłów ruchu. Opracowane mapy drogowe dostarczone zostały do naszych klientów w wymaganych przez nich formatach danych.

 
 
Copyright © 2021 MARPUR. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Design by augs-burg.de & go-vista.de
 
 
     
 
   
Design by windows vista forum and energiesparlampen